Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński

O obiekcie - Hotelik Warmia

Hotelik WARMIA to całoroczny, komfortowy obiekt położony w centrum miasta Lidzbark Warmiński w sercu malowniczej Warmii. Swoją atrakcyjność, Lidzbark Warmiński zawdzięcza przede wszystkim niezwykle pięknej przyrodzie oraz licznym zabytkom, stanowiącym świadectwo długich dziejów tego regionu. Najstarsze i najcenniejsze atrakcje miasta, znajdują się po jego wschodniej stronie. Zaliczyć do nich można: gotycki zamek Biskupów Warmińskich, Kościół Św. Piotra i Pawła, Wysoką Bramę oraz Mury obronne.

Przez cały sezon letni w pobliżu odbywają się różne imprezy, m.in.: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, Dni Lidzbarka Warmińskiego.
Noclegi w Hoteliku Warmia to nie tylko komfortowy wypoczynek ale również bliski kontakt z naturą i rozrywką. Poza noclegami w bogato wyposażonych pokojach -1, -2, -3 oraz -4 osobowych, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z murowanego lub gazowego grilla.
Pobyt w naszym Hoteliku to udany urlop zdala od zgiełku cywilizacji.

W odległości około 400 m od Hoteliku znajdują się TERMY WARMIŃSKIE, kompleks basenów z wodą termalną, park linowy, plac zabaw dla dzieci, boisko do tenisa, boisko wielofunkcyjne, tereny rekraacyjne itp.

Lidzbark Warmińskim to jeszcze nie odkryte miejsca, czyste lasy i przepiękna okolica.